Zedoxi
ثبت نام
ورود
 
 
يکشنبه ۱۲ دي ماه ۱۳۹۵
علیرضا ضیایی
اگر شما از دارنده گان گوشی یا تبلت اندرویدی هستید، و همچنین به دنبال اپلیکیشن و برنامه های کارآمد و پرطرفدار میگردید؛ با ما همراه باشید تا در این مقاله با این برنامه‌ها آشنا شوید، و در صورتی که برنامه مد نظر شما در بین آنها بود میتوانید آنرا دریافت نمایید.

ذخیره سازی و انتقال اطلاعات به صورت آنلاین

یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین برنامه ها، برنامه های ذخیره سازی آنلاین اطلاعات است، اطلاعاتی همچون داده‌ها ، تصاویر، فیلم‌ها.  بعلت اینکه گنجایش اسمارت فون‌ها  ممکن است این اجازه را به افراد ندهد، که تمام اطلاعات خود را ذخیره کنند، برای همین برنامه هایی ذخیره سازی آنلاین به کمک آنها‌‌ می‌آید. که توسط آن ما میتوانیم اطلاعات خود را در آن ذخیره کنیم. در حال حاضر تعداد این چنین برنامه‌ها کم نیست، اما از لحاظ امنیتی هم باید این گونه برنامه‌ها اطمینان کاربران را جلب کنند؛ تا کاربران با خیال راحت اطلاعات خود را در آن ذخیره کنند. از برنامه هایی خوب این دسته میتوان بهGoogle Drive ، Dropbox، Box و همچنین Magenta Cloud نام برد، که از لینک های زیر میتوانید آنها را دانلود کنید.
ZEDOXI
ZEDOXI
ZEDOXI
ZEDOXI

اما اگر شما نمیتوانید به برنامه هایی آنلاین ذخیره سازی اطمینان کنید یا به هر دلیلی از آنها استفاده‌‌ نمی‌کنید، میتوانید با استفاده از برنامه هایی زیر، اطلاعات خود را به گوشی یا کامپیوتر شخصیتان منتقل کنید. البته ناگفته نماند ممکن است گاهی اوقات با کاهش سرعت انتقال رو به رو شوید.

ZEDOXI
ZEDOXI
 
اگر هم به دنبال برنامه های هستید که بتوانید با آن اطلاعات خود را به صورت امن بین دو فضایی ذخیره سازی  منتقل کنید، میتوانید از سری برنامه های USB Drive استفاده کنید. همچنین استفاده از این برنامه‌ها خطر از دست دادن اطلاعات را به صفر میرساند.

​در اینجا ما چهار برنامه از سری USB Drive معرفی کرده ایم که میتوانید آنها را دانلود کنید.

zedxoi
zedoxi
zedoxi
zedoxi
 
برنامه هایی پیام رسان:

به دوستان خود بگویید که Whts App  تنها برنامه هایی ارتباطی نیست. یکی از رسالتهایی گوشی های هوشمند، ایجاد برقرای سریع و آسان است. از همین رو برنامه هایی پیام رسان توانسته‌اند جایگاه بسیار خطیری در بین کاربران پیدا کنند.برنامه پیام رسان Whts App  امروزه به یک برنامه پرطرفدار در سرار دنیا تبدیل شده، و البته  تلگرام در ایران به همین شکل. اما نمیتوان آنرا بعنوان بهترین و امن ترین برنامه پیام رسان معرفی نمود.

به همین منظور اگر امنیت این گونه برنامه‌ها در سطح بالا برایتان خیلی مهم است، میتوانید از برنامه Thremma استفاده کنید. این اپلیکیشن پیام هایی شما را رمز گذاری میکند و فقط دریافت کننده، میتواند آنرابه صورت صحیح دریافت کند. همچنین با این برنامه امکان پرداخت نیز امکان پذیر است. از قابلیت دیگر این برنامه میتوان به مختصر سازی کانتکتها اشاره کرد؛ البته این برنامه فقط قابلیت ارسال پیغام متنی را دارد و امکان ارتباط صوتی و تصویری وجود ندارد. اما اگر شما به دنبال برنامه‌ی هستید که توسط آن بتوانید ارتباط صوتی و تصویری نیز داشته باشید میتوانید از  برنامه های Signal و Wire استفاده کنید.

zedoxi
zedoxi
zedoxi
 
شبکه های مجازی :

اگر بخواهیم از برنامه های کارآمد و مفید در حوزه‌ی کسب و کار نام ببریم باید از Linkedin  و Xing یاد کنیم. دو برنامه تخصصی در ارتباط با کسب و کار، که در آن این امکان برایتان وجود دارد که مهارت هایتان را مطرح کنید، و همچنین موقعیت های کاری مد نظرتان را بررسی کنید، همچنین در این برنامه‌ها شرکت های میتواند افراد مورد نیازشان را پیدا نمایند و برای آنها درخواست همکاری ارسال کنند.

از حوزه‌ی جدی کسب و کار که بگذریم و اگر بخواهیم کمی شاد باشیم، میتوانید برنامه Snapchat را دانلود کنید، و درآن در کنار دوستانتان لحاظات شادی را داشته باشد. در واقع Snapchat این امکان را به شما میدهد که  لحظات خنده دار خود را به اشترک بگذارید. البته بعد از مدت کوتاهی پست ارسالیتان به صورت خودکار پاک میشود.

شخصی سازی محیط گوشی هوشمندتان

اگر شما از محیط گوشیتان راضی نیستید، میتواند از Google Play صدها لانچر را مشاهده و دریافت کنید، و توسط آنها گوشی خود را را شخصی سازی کنید. در واقع لانچر‌ها این امکان را به شما میدهد که بتوانید ظاهر نرم افزاری گوشیتان را طبق سلیقه مدنظرتان تبدیل کنید.

در اینجا ما دو نسخه از لانچر های پر طرفدار را قرار داده ایم.

zedoxi

zedoxi

LOGO
نظر خود را به اشتراک بگذارید
 
* نام :
ایمیل :
* شرح نظر :
* کد امنیتی :
 
ثبت نظر
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به زدوکسی‌‌ می‌باشد
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
ثبت نام
فراموشی رمز عبور
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
جهت ثبت تجربه خرید خود باید دارای حساب کاربری باشید !!!
چنانچه دارای حساب کاربری هستید، بر روی دکمه ورود کلیک کرده و در غیر این صورت بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
ثبت نام
ورودمتاسفانه صفحه مورد نظر شما پيدا نشد!
zedoxi.comzedoxi.com - ظثیخطه.زخئ - صصص.ظثیخطه.زخئ