Zedoxi
ثبت نام
ورود
 
 
جمعه ۲۷ اسفند ماه ۱۳۹۵
رضا کریمی
بازی های استراتژی یکی از جذاب ترین دسته های بازی محسوب میشود، به طوریکه این سبک بازی توانسته توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. اکر شما هم از علاقه مندان بازی های استراتژی هستید با ما همراه باشید تا با 6 بازی در این سبک برای سیستم عامل ios  آشنا شوید.
 
 

Galaxy At War

اگر شما هم بازی های استراتژی و هم بازی های تخیلی- فضایی را دوست دارید، بازی Galaxy At War میتواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما باشد. در این بازی شما باید نیروگاه های دشمن را تسخیر کنید و یا نیروگاه جدید بسازید تا قدرت شما زیاد شود. البته این کار به این راحتی‌ها هم نیست، چرا که نیروهایی بسیار قوی وجود دارند که قصد نابودی شما را دارند.
 
game 

 
 

 Stick War: Legacy

بازی دیگری که در زمره‌ی بازی های استراتژی قرار میگیرد بازی Stick War: Legacy است؛ در این بازی شما باید با کنترل ارتش خود و همچنین احداث معادن فلز به نبرد با دشمن بروید. البته برای پیروزی در این بازی شما باید خود را توامند سازید.

game
 

 

 Forge of Empires

بازی Forge of Empires از آن دسته از بازی هاست که شما باید قلمروی خود را گسترش بدید، به طوریکه این قابلیت برای شما وجود دارد که قلمرو سنتی خود را به فراتر از مدرن تبدیل کنید. به همین منظور شما در طول بازی نیاز دارید به پیدا کردن کالاهای جدید و سرزمین های مناسب.

game
 

 

Zombie Anarchy

بازی نام َآشنایی Zombie Anarchy  که در تمام طول بازی برخوردهای مرگبار وجود دارد، در این بازی شما باید یک اردوگاه ایمن تشکیل دهید و از بازماندگان در اردوگاه محافظت کنید، تا به یک افسانه تبدیل شوید.

game
  

 

Samurai Wars

Samurai Wars یا همان جنگ سامورایی بازی است که در آن شما نقش رهبر و فرمانداری را دارید که نیروهای شمیشر زن و جنگ جوی خود را برای مبارزه با دشمنان هدایت میکند. این بازی بسیار شبیه به جنگهای واقعی ژاپنی طراحی شده که میتواند لذت بازی کردن را دو چندان کند.

game
 

 

Plants vs. Zombies 2

بازی افسانه‌ای زامبی و گیاه، یک بازی عجیب و غریب که شما باید از گیاهان حیاط خود در مقابل حمله‌ی زامبی‌ها مواظبت نمایید. در این بازی شما نیاز به سرعت عمل بالا دارید تا بتوانید از گیاه هان خود نکهداری کنید.

game


 
نظر خود را به اشتراک بگذارید
 
* نام :
ایمیل :
* شرح نظر :
* کد امنیتی :
 
ثبت نظر
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به زدوکسی‌‌ می‌باشد
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
ثبت نام
فراموشی رمز عبور
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
جهت ثبت تجربه خرید خود باید دارای حساب کاربری باشید !!!
چنانچه دارای حساب کاربری هستید، بر روی دکمه ورود کلیک کرده و در غیر این صورت بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
ثبت نام
ورودمتاسفانه صفحه مورد نظر شما پيدا نشد!
zedoxi.comzedoxi.com - ظثیخطه.زخئ - صصص.ظثیخطه.زخئ