Zedoxi
ثبت نام
ورود
 
 
عباس رضایی
 


ده‌ها نفر از کاربران گوشی های گوگل پیکسل و پیکسل ایکس ال گزارش فریز شدن نرم افزاری رو دادند که موجب غیرقابل استفاده شدن گوشی از چند ثانیه (در بهترین حالت) تا چند دقیقه میشه.


گزارش فریز شدن و عدم پاسخگویی گوشی های پیکسل توسط کاربران

این بحث از ماه نوامبر و دقیقأ از زمانی که یکی از کاربران نا امید در فروم مربوط به گوشی های گوگل پیکسل اظهار کرد که گوشی فریز میشه و برای لحظاتی هم هیچ دکمه‌ای کار نمیکنه، شروع شد.

بالاخره تعدادی از مالکان گوشی های پیکسل اپلیکیشن شخص ثالتی رو که موجب فریز شدن دستگاه میشد پیدا کردند (Live360 Family Locator)، اما در حالی که پاک کردن این نرم افزار موجب رفع این مشکل میشد تعدادی دیگر از کاربران بدون اینکه این نرم افزار رو در در گوشیشون داشته باشن دوباره با مشکل فریز شدن دستگاه برخورد کردند. طبق اظهارات تعدادی از کاربران، با اینکه حافظه کش دستگاه رو پاک و حتی گوشی رو هم ریست کردند، این مشکل حل نشده.

متأسفانه این موضوع یک مشکل نرم افزاری نیست (که با ارائه آپدیت از طرف گوگل برطرف بشه)، بلکه یک مشکل سخت افزاری هست. یکی از مالکان گوشی پیکسل این مورد رو بعد از برقراری ارتباط با پشتیبانی شرکت گوگل در فروم مربوطه مطرح کرده:

گزارش فریز شدن و عدم پاسخگویی گوشی های پیکسل توسط کاربران

این مشکل تنها یکی از مشکلات به وجود آمده (مشکل مربوط به صدا و دابل تپ گوشی های گوگل) برای گوشی های پیکسل هست. با این وجود بسیار از کاربران گوشی های پیکسل شاد بوده و از خریدشان راضی هستند، بنابراین مشکلات مطرح شده در سطح محدودی هستند.لوگوی بخش خبری زدوکسی
ویدئوهای خبری مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگذارید
 
* نام :
ایمیل :
* شرح نظر :
* کد امنیتی :
 
ثبت نظر
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به زدوکسی‌‌ می‌باشد
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
ثبت نام
فراموشی رمز عبور
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
جهت ثبت تجربه خرید خود باید دارای حساب کاربری باشید !!!
چنانچه دارای حساب کاربری هستید، بر روی دکمه ورود کلیک کرده و در غیر این صورت بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
ثبت نام
ورودمتاسفانه صفحه مورد نظر شما پيدا نشد!
zedoxi.comzedoxi.com - ظثیخطه.زخئ - صصص.ظثیخطه.زخئ