Zedoxi
ثبت نام
ورود
درباره زدوکسی
 

مأموریت ما: در تیم زدوکسی ما همواره سعی بر فراهم آوردن محیطی مناسب برای مصرف کنندگان جهت به اشتراک گذاری تجارب ارزشمند استفاده از خدمات کسب و کارهای آنلاین داشته ایم.


 
درباره زدوکسی


سیستم به اشتراک گذاری تجارب خرید و استفاده مصرف کنندگان از خدمات کسب و کارهای آنلاین خدمتی که از طریق آن تمامی مصرف کنندگان حس رضایت، نارضایتی و خشم خود را از سطح کیفیت خدمات ارائه شده ابراز میکنند. از طریق این سیستم و تجارب مصرف کنندگان، شرکت هایی با سطح کیفیت خدمات ممتاز، خوب، ضعیف و بد از هم تفکیک شده، و خریدارانی که قصد خرید اینترنتی دارند اما تجربه و شناخت کافی از این کسب و کارها را ندارند، میتوانند با اعتماد و اطمینان بیشتری اقدام به استفاده از خدمات و محصولات یک شرکت کنند. همچین به واسطه این خدمت و برقرای ارتباط با مشتریان، کسب و کارهای آنلاین سطح کیفی خدمات خود را افزایش خواهند داد که تمامی اینها به نفع مصرف کنندگان خواهد بود.

 
درباره زدوکسی


در نهایت، امروز بسیار صریح و قاطعانه اعلام میکنیم که تجارب مصرف کنندگان به هیچ عنوان سانسور نشده و نخواهد شد. همچنین در مقابل تمام افراد و شرکت هایی با هدف اعمال فشار برای حذف تجارب مربوط به خود، بی اعتنایی و ایستادگی خواهیم کرد. بنابراین از شما مصرف کنندگان و خریداران اینترنتی عزیز درخواست داریم که با اشتراک گذاری تجارب ارزشمند خرید خود از کسب و کارها، در افزایش سطح اطمینان و لذت خرید اینترنتی سهیم شوید. 
 
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به زدوکسی‌‌ می‌باشد
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
ثبت نام
فراموشی رمز عبور
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
جهت ثبت تجربه خرید خود باید دارای حساب کاربری باشید !!!
چنانچه دارای حساب کاربری هستید، بر روی دکمه ورود کلیک کرده و در غیر این صورت بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
ثبت نام
ورودمتاسفانه صفحه مورد نظر شما پيدا نشد!
zedoxi.comzedoxi.com - ظثیخطه.زخئ - صصص.ظثیخطه.زخئ